Бійці АТО закликають не реагувати на провокації

Бійці АТО закликають не реагувати на провокації

Сьогодні, 6 липня, представники 24-ох організацій Херсонщини учасників бойових дій на Сході України ініціювали звернення до Президента України, голови Херсонської обласної державної адміністрації, голови Херсонської обласної ради, Управління Служби безпеки України у Херсонській області, Головного управління Служби безпеки України в АР Крим, Національної поліції у Херсонській області щодо вжиття рішучих заходів, спрямованих на недопущення дестабілізації ситуації у місті Херсоні та Херсонській області. Про це йдеться на сайті Херсонської ОДА.
Ставши ще у 2014 році на захист української землі, чітко висловили власну позицію щодо вірності Україні та недопущення сепаратистських настроїв та ворожої агресії на Херсонщину. У зверненні бійці АТО зауважують, що на сьогоднішній день провокатори під українськими прапорами та гаслами, отримуючи фінансування та вказівки від проросійських осіб та спецслужб РФ, а також псевдопатріотичних політиків, які за будь-яку ціну хочуть потрапити у вищі ешелони влади, взялися до розхитування ситуації у прикордонній області.
Найгірше те, що дані особи з метою дестабілізації області намагаються використати у цій ганебній справі учасників бойових дій і стравити побратимів один проти одного. Але справжні учасники бойових дій, які знають ціну миру і спокою, пережили горе втрат побратимів, бачили руїни Донбасу, ніколи не будуть кликати війну у свої домівки, ніколи не підставлять під кулі своїх дітей, дружин, матерів.
Голова громадської організації «Українська єдність» Ігор Кравець прокоментував спільне рішення учасників і ветеранів бойових дій на Сході України:
«Якщо виникають питання чи проблеми, потрібно вирішувати їх спільно на місці, а не залучати людей та бійців з інших регіонів, тим самим стравлюючи побратимів між собою. Ми, захисники Херсонського краю, краще знаємо власні проблемні питання й спільно з владою займаємося їх вирішенням, а якщо хтось хоче поспілкуватися з нами, то будемо сідати за «круглий стіл» і вести обговорення мирно й конструктивно».
Звертаючись до вищезазначених органів влади й правоохоронників, бійці АТО закликали не реагувати на провокації та не продавати свою честь і совість на догоду ворожим агресорам і сепаратистам. Бійці АТО закликають не реагувати на провокаціїскачать dle 10.4фильмы бесплатно
burdeEn
??? ? ??????????...=)

---
?? ????? ????? ? ?? ???????? ?????. ??????? ??? ????, ??????? ?? ???? ?????? ????? ? ???? ?????? ? ????????????? ??????? ??????? ?? ????
В этом что-то есть. Огромное спасибо за помощь в этом вопросе, теперь я не допущу такой ошибки., база отдыха дон официальный сайт и скидки база отдыха Свадьба на природе
putpayFup
???????????. ??? ???? ? ?? ????. ??????? ??????? ???? ??????.

---
??? ?????????. ??????? ???, ?????????? - ??? ??? ?????? ?????? ?? ????? ?????????????? ??????? ?????????, ??????? ??????? ??? ??????? ? ??????? ??????? ?????? ???????? ? ??????????? ?? ??????????? ? ??????????
все ясно, Отдельный вход в нежилое помещение в жилом доме или Покупка квартир Купить двухкомнатную квартиру в новостройке
diddfernfroW
??? ?? ????????.........??? ?? ????? ???????

---
??? ???? ????? ?????????!!!!! ????? ????????? ? ??????, ??????? ?? ????? ??? ???? ??? ?????? ? ?????? ??? ???????? ????????? ??
Я удалил это сообщение, что везут из польши в россию и в польше работа на ферме в польше отзывы
riygueKAPY
?????????????. ? ? ? ???? ??????????.

---
? ??? ?? ?? ?????? ??? ????? ???????? ????? ???? ????????? ?????????, ????????? ????????? ??????? ? ????? ???????? ???????? ? ?????????? ?????????? ?????????
Да облом, рекламных агентств и BTL в Волгограде рекламное агентство изюм
Додати коментар