Андрій Гордєєв: «Дестабілізація на Херсонщині не пройде!»

Андрій Гордєєв: «Дестабілізація на Херсонщині не пройде!»
Голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв висловив свою думку з приводу сьогоднішніх протеуствальників на площі свободи в Херсоні:
«Не будемо радувати Путіна і не дозволимо сіяти хаос у наших домівках. Херсон - це Україна! І підтвердженням цього є подія 2014 року, коли на центральну площу міста прийшли тисячі людей, щоб присікти будь-які зазіхання агресора на херсонську українську землю. Але історія повторюється. Сьогодні знову хочуть посіяти розбрат серед мирного населення. Та ми не допустимо цього!
Мені відомо, що провокатори намагалися зібрати бійців з усієї України, використовуючи при цьому брехню. Між тим, сьогодні 22 військові організації, які існують на Херсонщині та бачать наші проблеми, прийшли підтримати та проявили свою мудрість.
Дякую справжнім патріотам, учасникам бойових дій, побратимам, які знаючи ціну миру, не ведуться на провокації. Дякую їм за сміливість висловити свою чітку позицію по відношенню до російських окупантів та їхніх посіпак.
Звертаюся до населення. Не ведіться на брехню, емоції. На Херсонщині є проблемні питання, та їх вирішення лежить винятково у конструктивній площині. На разі відбувається діалог на різних рівнях з владою, щоб сприяти вирішенню будь-яких соціально-економічних питань регіону. Ми не можемо ставити під загрозу мир у нашій області. Вдячний ЗМІ за підтримку, об’єктивне висвітлення події та за те, що у цих інформаційних гібридних проявах знайшли істину. Слава Україні!».скачать dle 10.4фильмы бесплатно
burdeEn
? ???? ????, ??? ???????

---
??, ?????? ??... ?????? ???? ??????, ???? ???????? ?? ??????? ?? ???? ??? ???? ?????? ? ????????????? ??????? ??????? ? ??????? ?????????
В этом что-то есть. Огромное спасибо за помощь в этом вопросе, теперь я не допущу такой ошибки., база отдыха дон официальный сайт и скидки база отдыха Свадьба на природе
putpayFup
??? ???????? ??????

---
?? ?? ?????. ? ??????. ???? ??? ????????. ?????? ??? ? PM. ?????? ???????? ? ??????????? ?? ??????????? ? ??????????, ?????? ????? ??? ?????? ????????????? ???????? ? ??????????? ????? ???????
все ясно, Отдельный вход в нежилое помещение в жилом доме или Покупка квартир Купить двухкомнатную квартиру в новостройке
diddfernfroW
? ? ???????????.

---
????, ??? ?????? ?? ???? ??????????? - ???????? ????. ??????? - ??????????? ??????? ??? ??????. ??????? ????, ???????????? ?????? ??? ????????? ????????? ? ????? ??????? ????????????????????? ????? ?????? ? ?????? ?? ????
Я удалил это сообщение, что везут из польши в россию и в польше работа на ферме в польше отзывы
riygueKAPY
???? ???

---
???????, ??? ?? ???? ?????? ????????????? ? ??????????. ?? ?????? ?????? ???????????. ?? ? ????????????? ???? ??????? ?? ???? ?????. ????????? ????????? emg, ????? ????????? ????????? ??? ?????? ???????????? ??? ????????? ????? ? ??????????? ? ?????????? ????????? ????????? ???????????
Да облом, рекламных агентств и BTL в Волгограде рекламное агентство изюм
spicenPn
? ?????, ??? ?? ?? ?????. ? ??????. ??????? ??????? ???. ?????? ??? ? PM, ?????????.

---
????? !!!! ?????? ????????? ???????, ?????? ???????? aeon ? ????? ?????? bitcoin ??? ????????? ??????
ну так попробуй и отпишись по этому методу..., поменять сатоши на биткоин и exchangeyourmoney.com обменник файлов онлайн
omenhax
? ?? ???? ??? ??????????

---
?? ?????????? ??????. ????????? ??? ????????. ?????? ??? ? PM. ??????????????? ????????, ?????? ??????????????? ? ???????? st 01 abron ???????????????
Это не шутка!, мгтс видеонаблюдение или видеорегистратор 32 канальный аналоговый видеонаблюдение это
Додати коментар