The Times знайшла ахіллесову п’яту Путіна
Санкції, введені Сполученими Штатами, на відміну від Європи, зосереджені на старих друзях і близьких соратниках Путіна, і вони повинні бути посилені.
Про це йдеться у редакційній статті газети The Times.

Ці люди і їхнє становище — це ахіллесова п'ята путінізму. Переслідування їх тими способами, які стали можливі завдяки використанню ними міжнародної фінансової системи, — це найкращий важіль впливу Заходу на режим, який опинився несприйнятливим до загальноприйнятої дипломатії і моральних умовлянь, — вважають журналісти.

У статті йдеться, що у 2007 році ЦРУ оцінювало особистий статок Путіна в 40 мільярдів доларів.

"Чорний список санкцій міністерства фінансів США складається з людей, які, як вважається, діяли в інтересах або підтримували "головного російського державного чиновника", і джерела стверджують, що це вказівка, серед інших, на Путіна", — пишуть журналісти, додавши, що в санкції накладені, зокрема, на Геннадія Тимченка і Аркадія Ротенберга.

В іншій статті The Times йдеться про те, що США уже готові перекрити Путіну канали фінансування, зокрема, «позбавити Росію доступу до західних кредитів, якщо президент Путін не виконає вимоги про запровадження миру в Україні".

Кореспонденти Роджер Бойз і Девід Тейлор пишуть, що умови кредитування для російських компаній можуть бути ще більш посилені. Крім того, США вирішили з'ясувати, як президент Путін і його наближені заробляли гроші в Санкт-Петербурзі на початку 1990-х.

Як розповіли виданню високопоставлені американські чиновники, у Вашингтоні обговорюється ряд "штрафних заходів проти олігархів з оточення Путіна з їх обширними комерційними інтересами". У числі іншого пропонується "відрізати Росію від західних ринків позикового капіталу".

Источник: 24tv.uaскачать dle 10.4фильмы бесплатно
Додати коментар