Радикали просто поставили Дурнєва на місце, — депутатНедобиток команди Черновецького та колишній прислужник режиму Януковича Дурнєв і Ко методично і по наростаючій учиняли провокації, спрямовані на дискредитацію Радикальної партії в передвиборчій компанії по 205-му округу.


Про це написав на своїй сторінці у Facebook депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук.Сьогодні ж Дурнєв заявився на прес-конференцію Лідера Олега Ляшка, де почав демонструвати свої геніталії — це стало останньою краплею. Ми не стерпіли і нарешті поставили збоченця на місце — з ганьбою вигнали його із зали,

— прокоментував він.Для тих, хто питає, чи не боїмось ми, що цей сьогоднішній скандал матиме страшні наслідки, враховуючи те, що саме сьогодні Шокін вніс подання на позбавлення недоторканості і арешт мого колеги Андрія Лозового, відповідаємо: ні, ми не боїмось, — додав депутат."Дурнєв — це такий самий інструмент тиску на депутатів Радикальної партії, як і подання на Лозового. Я також не боюсь очікуваного подання на мене. Я відсидів майже 3 роки при Януковичі, і це скінчилось Революцією Гідності. Я можу сісти і при Порошенкові, але він тоді так само буде скинутий новою Революцією", – завершив Мосійчук.
Источник: 24tv.uaскачать dle 10.4фильмы бесплатно
Додати коментар