Відео та подробиці масштабної пожежі у київському ресторані Веранда

Відео та подробиці масштабної пожежі у київському ресторані Веранда
25 листопада о 15:47 до оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про пожежу в ресторані на воді «Веранда» по вул. Набережне шосе, 11-А.
За кілька хвили на місце події прибули перші пожежно-рятувальні підрозділи. На момент прибуття горіла велика площа покрівлі закладу. Рятувальники відразу ж передали про підвищений ранг пожежі. Завантаженість приміщень легкозаймистими предметами значно ускладнювала роботу вогнеборців. Окрім того, дерев’яні конструкції будівлі сприяли дуже швидкому поширенню полум’я. Ще одна проблема, з якою зіткнулись пожежні – відсутність пірсу для забезпечення забору води, рятувальники здійснювали подачу води за допомогою гідроелеватора.

За лічені хвилини вогонь охопив велику площу, а згодом – увесь заклад. О 16:51 пожежу локалізовано, а о 19:10 завдяки злагодженим діям рятувальників пожежу було ліквідовано. На разі тривають роботи по розборці конструкцій, та відкачці води з трюмів ресторану.
До ліквідації пожежі були залучені 17 одиниць основної та спеціальної техніки і 72 чоловіка особового складу. Також було задіяно пожежний катер. Під час пожежі керування оперативним штабом взяв на себе начальник Головного управління Андрій Ватолін.
Жодна особа під час пожежі не постраждала. Усіх громадян, які на момент загоряння перебували в приміщенні ресторану, було евакуйовано відразу ж після виявлення займання.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Додати коментар