Недопустимо терористичних актів на херсоннщині

Недопустимо терористичних актів на херсоннщині
5 травня за ініціативи Херсонських силовиків спільно з представниками органів влади проведена нарада щодо забезпечення правопорядку під час святкування Дня пам'яті і примирення 8 травня і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 9 травня.
У нараді взяли участь Т.в.о начальника управління СБУ в області, т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції в області, голова херсонської облдержадміністрації, заступник військового комісара обласного військкомату.
Як було відзначено керівниками органів правопорядку і безпеки, всі заходи будуть проходити під контролем співробітників правоохоронних органів і будуть максимально забезпечені увагою силовиків.
Поряд з тим, наголошено на необхідності дотримання першочергових заходів у разі виявлення підозрілого предмету:
 Повідомити про факт до правоохоронних органів та викликати на місце машини швидкої допомоги і аварійних служб;
 Не наближатися, не торкатися, не розкривати, не переміщати знахідку, не заливати її рідиною, не засипати піском, не користуватися поблизу радіо - і електроапаратурою, переговорними пристроями;
 Відвести людей від місця перебування підозрілого предмета;
 При необхідності організувати відключення комунікацій газу, води й електрики.
Разом з тим, вказано, що за застосування зброї, вчинення вибуху, підпалу чи інших дій, які створювали небезпеку для життя чи здоров'я людини або заподіяння значної майнової шкоди чи настання інших тяжких наслідків, якщо такі дії були вчинені з метою порушення громадської безпеки, залякування населення, провокації воєнного конфлікту, міжнародного ускладнення, або з метою впливу на прийняття рішень чи вчинення або невчинення дій органами державної влади чи органами місцевого самоврядування, службовими особами цих органів, об'єднаннями громадян, юридичними особами, або привернення уваги громадськості до певних політичних, релігійних чи інших поглядів винного (терориста), а також погроза вчинення зазначених дій з тією самою метою - караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років за ст. 258 КК України.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Додати коментар