На Херсонщині буде величезний аквапарк

На Херсонщині буде величезний аквапарк

Повертаючись до анонсованих головою Херсонської ОДА планів щодо херсонського "а-ля Буковелю"...
Щодо землі під майбутню сучасну забудову, то, зокрема, розглядається прибережна зона від Залізного порту і аж до Лазурного.
Говорячи про це, губернатор обмовився й про плани побудови великого аквапарку.
- Йдеться про безпосередньо пряму лінію вздовж моря між Залізним портом та лазурним. У нас там є так зване «устрічне» озеро, його зараз треба заводнювати, а потім у цьому озері будувати величезний аквапарк. І поруч створювати дійсно великий діючий інфраструктурний комплекс, - каже Гордєєв.
Нагадаємо, за словами губернатора, наразі головне завдання і влади, і його особисто - це сформувати пропозицію для інвесторів. До речі на першій під головуванням Андрія Гордєєва колегії ОДА відповідне завдання дали головам РДА. Крім того, вже створена інвестиційна рада представників бізнесу, які своєю діяльністю вже довели свою ефективність, щоб вони у якості експертів могли скептично оцінити всі ідеї, всі запропоновані об'єкти.
Як зазначив голова ОДА, є плани показувати засідання інвестиційної ради у прямих трансляціях.
Вже готову, за всіма вимогами, пропозицію область презентуватиме на внутрішньому і зовнішньому ринках, зокрема й під час традиційного осіннього інвестфоруму.
- За час мого народного депутатства у мене було чимало зустрічей у різних посольствах з представниками бізнесу, я маю багато напрацювань. Зараз головне створити цей інвестиційний продукт.
Звідки будуть інвестори, покажуть аукціон і конкурс, ми зацікавлені в прямих інвестиціях. Та, думаю, перш за все, ми маємо надати довіру нашим вітчизняним інвесторам, якщо їхні пропозиції будуть того варті.
І друге, не менш важливе, завдання, щоб держава нас підтримала і максимально вкладала кошти у розвиток громад і інфраструктури, тоді й інвестори прийдуть, - говорить Гордєєв.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Додати коментар