Окупант намагається розхитати ситуацію на Херсонщині

Окупант намагається розхитати ситуацію на Херсонщині
Останнім часом у Генічеську розпочало свою діяльність «Генічеське графство Титульного Суверенного народу України» – це псевдодержавне утворення, яке всупереч нормам Конституції і Законів України намагається перебрати на себе функції вітчизняних органів влади і місцевого самоврядування. Очолює вказану структуру колишній депутат Генічеської міської ради.
«Генічеське графство Титульного Суверенного народу України» позиціонує себе як одну із багатьох організацій, які входять до т.зв. «територіальних громад України». У своїй діяльності останні поширюють і пропагують антиконституційні ідеї ігнорування діючого державного устрою. З метою надання своїй ідеології уявної ґрунтовності та логічності їх представниками використовуються хибні тлумачення змісту основних термінів, що стосуються народного волевиявлення («суверенітет», «демократія», «державна влада»), а також умисно викривляються норми чинного вітчизняного законодавства: положення Конституції, рішення Конституційного Суду України та ін.
Лідери так званого «Генічеського графства» декларують наміри створення власних розгалужених владно-адміністративної, фінансово-банківської, судово-правоохоронної, дипломатичної систем на противагу існуючим органам влади та місцевого самоврядування. Небезпечним проявом стала заміна її членами документів встановленого зразка на власні з подальшим демонстративним використанням у публічних правовідносинах із державними установами і посадовими особами. Загалом всі ці дії несуть у собі окремі ознаки скоєння злочинів, відповідальність за які передбачена ст.ст. 109, 110 КК України. У зв’язку із цим правоохоронними органами Херсонщини відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 353 КК України «самовільне присвоєння владних повноважень або звання службової особи, поєднане із вчиненням будь-яких суспільно-небезпечних діянь».
Ще однією негативною тенденцією є актуалізація, знову ж таки у районах близьких до окупованого Криму, конфліктного потенціалу міжетнічних стосунків – проблеми, яка тривалий час була для Херсонщини взагалі не характерна. Так, в Чаплинці зафіксовано поширення листівок, у яких йшлося про начебто виданий Президентом України наказ про ліквідацію Херсонської області, створення на її території Кримськотатарської Національної Автономії зі зміною назви обласного центру на Хан-Гірей, а також виділення земель для розміщення на них 500 тис. кримських татар та 200 тис. турків-месхетинців.
Аналізуючи ці два випадки можна зробити висновок, що поширення відверто провокаційної інформації щодо змін територіального устрою нашої держави це складові одного ланцюга, які вигідні лише країні агресору. І все це робиться лише для дестабілізації ситуації на прилеглих до АРК територіях. скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Додати коментар