Аваков презентував концепцію реформування ДСНС

Аваков презентував концепцію реформування ДСНС
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков презентував концепцію реформування Державної служби з надзвичайних ситуацій, яка, за його словами, передбачає перехід від застарілих радянських підходів до визнаної у світі ефективної системи.

"Сьогодні ми хочемо запропонувати реформу ДСНС. Вона включає в себе три ключових кроки і мова не тільки про зміну техніки, а про зміну структури та рівня підготовки. По-перше, ми ліквідуємо пожежну інспекцію в тому вигляді яка вона є, це орган який дискредитував реальні подвиги вогнеборців. Ми пропонуємо перейти до того, що практикується в світі, ми пропонуємо нову систему розділу на зони ризиків. Підприємства високої зони ризику, державні підприємства будуть контролюватися. Підприємствам середньої і малої зони ризику ми пропонуємо недержавне добровільне страхування, як це працює у всьому світі",- сказав він.

Другим кроком реформи передбачається, процес децентралізації системи і створення команд добровольців, в які можуть вступити жителі громад від 18 до 60 років.

"Третій крок, який ми будемо починати, це фінансове та технічне оснащення. На засіданні Кабміну я представлю систему фінансування ДСНС",- сказав міністр.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Додати коментар