Українська армія збудувала на Херсонщині найбільший понтонний міст через Дніпро

Українська армія збудувала на Херсонщині найбільший понтонний міст через Дніпро

Найбільший понтонний міст через Дніпро довжиною 560 метрів збудували військові інженери в рамках масштабних військових навчань, які відбулися на Херсонщині.

Для участі у військових навчаннях прибув начальник Генерального штабу України Віктор Муженко. Його вертоліт приземлився поблизу села Львове у Бериславському районі.

Зустрічав генерала армії Віктора Муженка голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв та командири частин.

Начальнику Генерального штабу командири на картах демонструють план переправи.Лівіше від місця зведення понтонного моста для переправи буде організовано хибну переправу для введення противника в оману – військова хитрість.04. Навколо місця переправи вже розташувалися берегові служби та війська, які мають здійснювати прикриття переправи.05. Першими на воду вивантажують машини для димової завіси. В бойових умовах вони мали б відразу випустити дим, який закриє всю площу переправи. Але в умовах навчань їхню роботу відтермінували до завершення єднання понтонів.06. Слідом з кузовів вивантажують буксирно-моторні катери, призначені для водіння по воді поромів понтонного парку.Перше, що роблять бійці на катерах - піднімають державні прапори.07. Потім заходять вантажівки, які скидають у воду самі понтони для обладнання переправи.08. Кожен понтон обслуговує два бійця. Третій член екіпажу – водій вантажівки - лишається у машині.

09. Бійці швидко єднають кожен понтон між собою в єдину конструкцію.

10. Це вже частина понтонного мосту, який має поєднати обидва береги Дніпра.11. Із берега за роботою військових спостерігають начальник Генерального штабу, голова ОДА та офіцери командування.

12. Половина понтонного мосту готова.

13. Катери відводять понтони від берега і розвертають поперек річки.14. З іншого берега підводять другу половину переправи та єднають міст. Понтонна переправа довжиною 560 метрів збудована менше ніж за дві години.Військові запевняють, що міст легко витримає колону танків.15. Спрацьовують димові машини і уся переправа тоне у тактичному диму.

16. Понтонний міст, збудований військовими інженерами, готовий пропускати техніку.

17. Машини пішли.

18. "Українська армія продемонструвала, що здатна за дві години збудувати найбільший понтонний міст та переправитися через Дніпро. Злагоджена робота всіх бійців та офіцерів вражає не менше, ніж сама картина переправи. Ми маємо, без сумнівів, нову сучасну армія, яка готова виконувати найскладніші завдання", - так прокоментував голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв результати військових навчань.19. Такий вигляд переправа мала у прямому ефірі.20. Слава українській армії! Дякую за увагу.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Додати коментар