Співробітниками «Херсонелектротрансу» грають, як ляльками

Навколо КП «Херсонелектротранс» розгортаються або хтось навмисно розгортає «пристрасті». В цій ситуації небайдужим громадянам і самим працівникам підприємства необхідно визначитись де правда, а де звичайні слова, і хто ж насправді захищає інтереси комунальників та звичайних людей, а хто лише спекулює на їх дитячій довірливості.
Отже відомо, що «Херсонелектротранс» має перед Управлінням пенсійного фонду і Державною податковою інспекцією заборгованість близько 5,2 млн. грн., про що керівник комунального підприємства Єгор Устинов неодноразово повідомляв на різних інформаційних ресурсах, а також про те, що у зв’язку із цим рахунки «ХЕТ» було заблоковано.
Також своїм працівникам зазначений діяч заявив, що у зв’язку з використанням одного казначейського рахунку для отримання компенсації, сплати за електроенергію і виплати зарплати, працівники «Херсонелектротрансу» зарплатні не отримають. Проте він замовчав одну важливу деталь, що виплата «захищених» статей комунального підприємства до яких і відноситься фонд зарплат ніхто заблокувати не може.
Заблокованими є тількі кошти, які призначені для проведення «темної оборутки» з купівлі чверть-столітніх тролейбусів.
Такі дії керівника «Херсонелектротрансу» (який до того ж являється лідером обласної ланки партії «Опозиційний блок») можна розцінювати, як навмисне нагнітання ситуації всередині колективу, з метою вивести підлеглих працівників на акції протесту, для досягнення своїх політичних цілей.
От і маємо простих роботяг, які стали заручниками політичних ігрищ Є. Устинова.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Додати коментар