СБУ в Херсоні застерігає користувачів соцмереж

СБУ в Херсоні застерігає користувачів соцмереж
Підривати цілісність України сепаратисти намагаються навіть за допомогою мережі Інтернет - про це свідчать неодноразові заяви СБУ про роботу спецслужб РФ через соцмережі, функціонування та підтримку тисяч антиукраїнських і відверто сепаратистських пабліків. Основне завдання роботи кремлівських КГБістів у соцмережах це посіяти зерно розбрату між жителями нашої держави, спровокувати настрої недовіри до влади, а також вербовка людей для стимулювання та проведення різного роду протестних заходів, у тому числі, можливо, акцій терористичного характеру.

Крім того, нещодавно громадський діяч Лариса Польська заявляла в Фейсбуці про те, що її подругу громадську активістку намагалися вербувати через ВК. Пригадується і випадок в Каховці, коли Павлова, колишня дружина бойовика Ковальчука намагалася виходити на журналістів із закликами організовувати проплачені мітинги.

Зазначені бігборди були помічені не тільки в м. Херсон, але і на території області.
На них нагадування населенню, що - сепаратизм поширюється навіть через інтернет, тож треба бути пильним!скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Додати коментар