Антиукраїнський пропагандист отримав вирок

Антиукраїнський пропагандист отримав вирок
Вчора Херсонський міський суд визнав винними в посяганні на конституційний лад мешканця Херсонщини, який використовуючи всесвітню павутину проводив антиукраїнську пропаганду.
Зокрема, вказаним громадянин створив інформаційний ресурс та низку соціально орієнтованих спільнот, на ресурсі «ВКонтакте», які використовував для поширення публікації, спрямованих на пропаганду протиправних закликів із створення на Півдні України самопроголошених органів влади та нового територіального утворення, т.зв. «Новоросії».
Крім того, наведений громадянин планував найближчим часом організувати на Херсонщині «підпілля», з метою проведення дестабілізуючих акції, залякування населення, що за його задумо повинні спровокувати масові протиправні дії.
За висновками фахівців, поширювані ним матеріали містили публічні прямі заклики до насильницької зміни і повалення конституційного ладу, пропагували насильницькі дії, направленні на нанесення шкоди національним інтересам нашої держави.
Вказаного злочинця визнано винним у вчиненні кримінально караного діяння, передбаченого ч. 2 ст. 109 КК України («Дії спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади»), та обрано міру покарання у вигляді позбавлення волі на 3 роки.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Додати коментар