Вплив на ситуацію в Грузії

Вплив на ситуацію в Грузії
Інформація свідчить про спроби провокування Саакашвілі масових заворушень в Тбілісі після програшу його партії на виборах, в результаті яких були постраждалі.
При чому заступний міністра юстиції України Гія Гецадзе на сторінці в фейсбуці на грузинській мові запросив одного з організаторів масових заворушень в Тбілісі до України, пообіцявши йому оплату переїзду та мешкання.
(джерело - NZS_Gej_Gruziya_[Z]_(14_10_16)_[01-48])

Інформація щодо діяльності Саакашвілі під час правління в Грузії наслідком чого стала втрата 20% території Грузії та згубний вплив на Україну, який буде реальний в разі отримання влади Саакашвілі в Одесі. Дискредитація діяльності громадянами Одеси роботи Саакашвілі на посту губернатора.
(джерело -SAAKSHVILI_ULTIMATum__120416)
Саакашвілі в прямому ефірі телеканалу “Рустави 2” сказав, що планує вернутися на Батьківщину. Громадяни Грузії вражені наглістю Саакашвілі та виражають недовіру кандидату. Відбулась сутичка між представниками Саакашвілі та населенням Корсхелі, в ході муніципальних виборів. Коментарі грузинських громадян стосовно бездіяльності на Батьківщині та розкраданні держмайна.
(джерело- SAAKSHVILI_VIBOR_250516_)скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Додати коментар