Європейські “гойдалки” або один сценарій Росії на всі випадки життя

Європейські “гойдалки” або один сценарій Росії на всі випадки життя
У прагненні Каталонії здобути незалежність Путін вбачає можливість переконати Європейський Союз, НАТО та ООН у тому, що час визнати приналежність Криму Росії, а минуле залишити в минулому.

Зрештою, політичні та бізнесові інтереси в Європі беруть гору. Москва стверджуює, що через чотири роки вже час повертатися до“звичайного ведення бізнесу” з Росією.

“Непокоїть те, що росіяни використали той самий сценарій, а усім байдуже”, – розповіла експерт з інформаційного протистояння Моллі К. МакКью в своєму інтерв’ю The Washington Times. “Це постійна пісня: “Меншини зазнають утисків, Захід не може нічого запропонувати, демократія не працює”.

Аналітики стверджують, що Москва веде витончену війну за допомогою підривної діяльності, а не відкритій демонстрації сили. Тобто, замість того, щоб сприяти просуненню окремих кандидатів, російські спецслужби удосконалили техніку знаходження та висування на передній план суперечливих соціальних питань, в тому числі расову дискримінацію, контроль над зброєю, релігію чи гомосексуалізм.

“Кремль не може створити ці суспільні розбіжності”, – зазначила Моллі МакКью під час телефонної розмови з Естонії. “Але вони можуть знайти їх і штучно збільшити їх вагомість. За таким же принципом вони використали сутички з ультраправими в США та Brexit в Євросоюзі”.

Як це працює?

Східноєвропейські та російські ферми “троллів” та “ботів” використовують спеціальні алгоритми для створення полярних актуальних тематичних трендів в інтернет-просторі окремої країни. Крім того, мадридське видання El Pais попередило про російське втручання, яке здійснюється через телеканал Russia Today (RT). Станція була звинувачена у перекручуванні новин про референдум з іспанськомовного порталу.

“Сумно, що люди знають, що таким каналам довіряти не можна, але коли вони висвітлюють події місцевого значення, люди не звертають увагу на джерело, вони просто реагують”, – зазначає МакКью.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Додати коментар