Депутат від «Опозиційного блока» Анна Середа назвала патріотів «стадом бомжей»

Депутат від «Опозиційного блока» Анна Середа назвала патріотів «стадом бомжей»
Нагадаємо, що сьогодні 13 листопада 2017 року, низка громадських організацій патріотичного вектору провели масове пікетування відділення державного банку «Ощадбанк», в якому працює любитель і ждун «Русской весны» Дмитро Савлученко.
Метою акції стала вимога від керівництва державної установи вжити вичерпні заходи із недопущення деструктивної діяльності вищезгаданої особи, яка публічно демонструє тяжбу до суміжної державі і разом з представниками «Українского вибору» Віктора Медведчука бориться за федералізацію нашої держави.
У самий розпал акції «винуватець», який підступно переховуючись за спиною свого керівника демонструючи свою легкодухість, просить підтримки у своєї поплічниці Анни Середи, викликаючи її через соціальні мережі.
Однак, депутат «Опоблоку» А. Середа така собі героїня… здатна лише в мережі Інтернет обливати брудом мешканців здатних завити про свою громадянську позицію та назвала патріотів «стадом бомжей».
Депутат від «Опозиційного блока» Анна Середа назвала патріотів «стадом бомжей»Депутат від «Опозиційного блока» Анна Середа назвала патріотів «стадом бомжей»
Депутат від «Опозиційного блока» Анна Середа назвала патріотів «стадом бомжей»скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Додати коментар