Російські санкції дійшли й до «Чумака»

Російські санкції дійшли й до «Чумака»
Велике каховське підприємство-переробник «Чумак» потерпає від санкцій з боку Російської Федерації. Через введені обмеження на ввезення продукції у компанії в значній мірі впали прибутки. Конкуренти та заздрісники заводять розмови про начебто загрозливу хвилю скорочень.
«Херсонські факти» вирішили дізнатися, чи насправді загроза така значна, як подають її чутки. Ми звернулися до керівництва компанії. Ось що з’ясувалося.

- З 17 березня по 7 квітня в ПрАт «Чумак» загальний відсоток працівників, які залишили компанію з тих чи інших причин, складає 15% від попередньої кількості працюючих. Більшість змін у штатному розкладі носить сезонний характер, - розповів «Херсонським фактам» заступник гендиректора «Чумака» Олександр Таранишин.

Проте, загальна ситуація у країні теж впливає на фінансовий стан компанії та викликає необхідність оптимізувати кількість працюючих.
- Анексія Криму та окупація частини Донбасу призвела до падіння продажу у цих регіонах на 61% у тоннах. Введення санкцій з боку Російської Федерації на частину продукції призвело до падіння продажу до цієї країни на 69%, - прокоментував Олександр Таранишин.

Звісно, на заводі збільшили продажі на решті території України, наростили експорт до інших країн. Втім, зізнаються: компенсувати більшість втрат таким чином не вдається.

Однак не все так погано. «Чумак» продовжує працювати, забезпечувати понад 700 людей стабільною заробітною платнею, допомагати Каховці та, звісно, шукає інші шляхи розвитку бізнесу.скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Схожі статті:
Додати коментар