Херсонські активісти Майдану стають маріонетками кукловодів Кремля?

Херсонські активісти Майдану стають маріонетками кукловодів Кремля?
Чи то з глузду з’їхали, чи то вже звикли протестувати заради протесту.
Завтра, 10 грудня Херсонські активісти громадських об’єднань, які завжди ототожнювали себе з націонал-патріотичними ідеями, підтримували Євромайдан та Революцію Гідності, на місцевому рівні протистояли російській агресії, вкотре вирішили провести акцію на підтримку опального Міхеїла Саакашвілі.
Саме того Саакашвілі, який, демонструючи повний правовий нігілізм, разом зі своїми прихильниками вже двічі відверто і безжалісно надругався над усією правовою системою України, над усією державністю нашої країни, виставив її на посміховисько перед світовою спільнотою, вперше - при перетинанні державного кордону, а вдруге - після його провального затримання Генпрокуратурою та СБУ.
В обох випадках причини поразки «силовиків» зрозумілі, сторона ініціатор провокативних заходів бажала КРОВІ і старту масштабних загальнодержавних протестів, а влада і правоохоронці – ні за яких умов не могли цього допустити!
Це слабкість держави чи демократія? Для когось це питання риторичне, для когось філософське, і де межа застосування сили для дотримання законів і порядку - вирішити дуже складно.
Наразі, лідер партії «Рух нових сил» Міхеїл Саакашвілі затриманий вдруге та перебуває у СІЗО, очікуючи рішення суду про обрання запобіжного заходу.
Широко оприлюднені докази Генеральної прокуратури України про причетність Міхо до проведення акцій протесту з метою захоплення державної влади в Україні, за безпосереднього сприяння і фінансування злочинного угруповання Віктора Януковича та Сергія Курченка, з усіма підтверджуючими аудіо- та відеоматеріалами з одного боку практично беззаперечні, а з іншого, по факту реакції громадськості, викликають певну недовіру суспільства у їх достовірності.
Проте, звинувачення занадто серйозні, і якщо ми намагаємось будувати правову незалежну державу, то конче необхідно, за умови повної публічності і прозорості судового процесу, розібратися у ситуації та зробити висновки.
Правоохоронцями зафіксовано надходження з російського боку до оточення Саакашвілі понад півмільйона доларів США на ініціювання протестних заходів. В такий спосіб команда президента-утікача намагається змінити владну вертикаль в Україні та відновити контроль над кримінальними активами, які вони нагарбали в час свого «безпредельного» правління.
Невже аргументи оголошені Генеральним прокурором, ніяк не застерігають учасників протестів, не надихають навіть задуматись, що можливо вони стають гвинтиками у масштабній геополітичній війні та неусвідомлено використовуються країною агресором для дестабілізації обстановки в нашій державі.
Тож добродії, вболівайте за Україну, вірте серцю, не полишаючи розуму!скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Додати коментар