Через знесення мечеті у Сімферополі активісти оголосили голодування

Через знесення мечеті у Сімферополі активісти оголосили голодування
В окупованому Криму жителі так званої поляни "Стрілецька" на околиці Сімферополя оголосили голодування, протестуючи проти знесення їхніх будинків і мечеті для будівництва житлового комплексу.
Про це повідомив у Facebook один з учасників акції Ринат Шаймарданов.
"Безрезультатно випробувавши й вичерпавши всі доступні способи пробити стіну брехні й дезінформації, ми змушені піти на крайні заходи для захисту своїх будинків і мечеті. Ми оголошуємо про початок масового голодування протесту проти свавілля кримської влади", - написав Шаймарданов.
Через знесення мечеті у Сімферополі активісти оголосили голодування
Жителі "Стрілецької" вважають, що кримська "влада" діє незаконно й тому вимагають зустрічі своїх делегатів з президентом РФ, який, на їхню думку, може вплинути на ситуацію.
У "Стрілецькій" на північно-східній околиці Сімферополя проживають 42 кримськотатарських сімей, які поселилася там починаючи з 2005 року. Зараз на цьому місці планують побудувати житловий масив "Кримська троянда" на 9 тисяч квартир. Раніше, у серпні 2017 р., місцева "влада" проводила імітацію "громадських слухань" з приводу будівництва, проте коли 62-річний Фазил Ібраїмов спробував виступити на них, його позбавили слова й веліли поліції вивести із залу, а пізніше заарештували на п'ять діб за "непокору законним вимогам поліції".
скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Додати коментар