Херсон зупинив «руську весну» - брати Капранови

Херсон зупинив «руську весну» - брати Капранови
резентуючи на відкритій зустрічі у Херсонській обласній бібліотеці для юнацтва імені Лареньова свою книгу «Майдан. Таємні файли», брати Капранови розповіли про роль Херсона у відносинах України та Росії після Майдану, передає ПІК.
«Зіркою №1 виглядає Херсон, тому що саме в Херсоні був зламаний хребет проекту «руська весна». Саме Херсон став корком, який заткнув з одного боку Крим, а з іншого боку – розірвав Одесу й Донецьк і не дав цій «раковій пухлині» розповсюдитися», - зазначили брати Капранови.
Окрім того, вони розповіли, що для багатьох в Україні є несподіванкою те, що саме Херсон зупинив в країні проект «руської весни». Й тому, брати Капранови ще раз наголосили, що саме жителі Херсона власними руками переламали хребет «руської весни». Зазначимо, що зустріч братів Капранових з херсонцями відбувається у межах проекту «Популяризація української книги», ініційований Андрієм Путіловим. Проект передбачає візити відомих діячів культури України та передачу українських книг у бібліотеки області.
Херсон зупинив «руську весну» - брати Капрановискачать dle 10.4фильмы бесплатно
Додати коментар