Через незрозумілі витівки окремих чиновників ветерани АТО почуваються у тилу як на передовій.

Конфліктна ситуація між чиновниками та представниками духовенства УПЦ КП виникла у Долматівській ОТГ Голопристанського району Херсонської області.
Каменем спотикання стало вирішення питання щодо намагань ієромонаха УПЦ Київського Патріархату отця Феодосія отримати земельну ділянку в постійне користування під будівництво Спасо-Преображенського чоловічого монастиря Херсонської єпархії УПЦ КП для реабілітації фізичного та духовного здоров’я військовослужбовців, які пройшли службу в зоні проведення АТО.
Шляхетна та патріотична мета ніяк не розчулила нещодавно обрану головою Долматівської ОТГ члена ВО «Батьківщина» Ларису Шиліну, яка всіма способами блокувала виділення земельної ділянки.
Дійшло навіть до того, що ця жіночка у відомому стилі «любі мої» розповсюдила брехливу інформацію про приховані наміри отця Феодосія отримати земельну ділянку для будівництва бензозаправки.
Під прикриттям цих наклепницьких вигадок вона провела збір підписів серед місцевого населення щодо недоцільності реалізації задуманих планів отця Феодосія та через підконтрольних собі депутатів сільської ради ініціювала позапланову сесію, на якій прийнято рішення не виділяти земельну ділянку під будівництво чоловічого монастиря, мотивуючи відсутністю вільних земель на території с. Сліпушинське.
Напевно місцеві депутати вирішили, що «розкішних» хором, розміром 3*4 м, в яких наразі знаходиться Спасо-Преображенський чоловічий монастир і так забагато (на фото).
Через незрозумілі витівки окремих чиновників  ветерани АТО почуваються у тилу як на передовій.

Проте, у цій історії здоровий глузд все ж таки переміг. Вказані дії новоспеченої голови ОТГ, яка була обрана 24 грудня минулого року, викликали незадоволення місцевої громади та представників організації ветеранів АТО в Херсонській області, що в подальшому фактично і стало підставою для написання Шиліною Л.М. заяви про звільнення.
От такою виявилась маленька перемога ветеранів АТО не на передовій, а у тилу, у боротьбі з псевдо патріотами. скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Irving
cursos tarot en cantabria tirada del tarot 3 cartas gratis marsella tirada del tarot
gitano gratis como leer el tarot sylvia abraham pdf tarot maya gratis 2017 consulta tarot gratis por
chat quero ver cartas de tarot gratis foros de tarot y
videncia tirada de tarot gitano gratis si o no el tarot celta laura tuan tirada tarot gratis en directo
pregunta tarot amor lectura del tarot gratis del amor gitano tirada de tarot
gratis trabajo las carta del tarot gratis tarot de los arcanos del
amor tarot del amor de hoy tauro horoskop tarot 2017 tarot embarazo como
se leen las cartas del tarot gratis lectura de tarot
por skype gratis tarot mundo diablo la tirada cartas del tarot
gratis rosa maria alonso tarot vigo tarot amor real gratis numeros del tarot de
marsella tarot gitano certero gratis tarot de jodorowsky pdf
tirada tarot gitano en linea tarot school directory tarot carta do diabo tarot hayat agaci yontemi tarot de crowley el
mago combinacion cartas tarot torre cartas del tarot de amor gratis tauro hoy tarot amigo pregunta tarot amor gratis tirada
tarot gratis cartas poker tarot economico en barcelona tarot zen de osho tirada tarot oraculo
amor gratis lectura del tarot del amor gratis on line tarot gratis del amor economico tirada de tarot gratis en linea horoscopo del dia libra gratis tarot
tarot carta del dia de hoy gratis tarot por telefono tarot en vivo gratis en linea tarot amor gratis 10 cartas tira el tarot
si o no gratis tirada gratis de las cartas del tarot si
o no
Додати коментар