В Херсоні патріоти зранку поздоровили російських посіпак

В Херсоні патріоти зранку поздоровили російських посіпак
В перші дні травня херсонці масово відпочивають на природі, на дачах, в історичному місці на Кам’янській Січі, відзначаючи відкриття туристичного сезону на Херсонщині-2018 «Туристична Херсонщина - шлях до вражень!», започатковують нові традиції відзначення свят, насолоджуються видовищним авіашоу, змаганнями військових з кросфіту, відвідують екскурсії по історичній пам'ятці, беруть участь у козацьких забавах та отримають максимум позитивних емоцій від свята.
Однак, нажаль, є окремі особи на Херсонщині, які нехтують такими заходами... та мріють повернутись в далеке сіре минуле радянських часів та відзначати травневі свята на примусових мітингах та демонстраціях під брехливими гаслами та транспорантами.
Саме таких людей, як зазначено в соцмережах, привітали відповідними листівками активісти «Національного корпусу» та «Херсонської самооборони», біля під’їздів Анатолія Тарановського, колишнього першого секретаря ХОО КПУ, а нині перефарбованого члена партії «Нова держава» та Григорія Іщенка, очільника ХМО КПУ, провели акцію на 1 травня вже із сучасним, актуальним закликом для проросійських залицяльників – «Чемодан, вокзал, Россия!».
В Херсоні патріоти зранку поздоровили російських посіпакскачать dle 10.4фильмы бесплатно
Додати коментар