Херсон ще раз нагадав, що він невід'ємна частина України

Херсон ще раз нагадав, що він невід'ємна частина України
2 травня біля пам'ятника Г.Потьомкіну намагалися зібратися любителі "Русского мира" щоб покласти квіти до ніг російського князя.
Як би не здавалося дивним для пересічного громадянина, саме підніжжя Г.Потьомкіна облюбували місцеві сепаратисти для організації своїх шабашів. У далекому 2014 роки саме тут збиралися члени "Русского единства" на чолі з нині розшукуваним Г.Кальоновим і інші маргінали, які мріють померти в Росії.
Але ситуація в Херсоні і в країні вже змінилася раз і назавжди, вже зараз ми бачимо чітку тенденцію - на проросійські мітинги сходяться, більше за традицією, люди похилого віку, більшість з них народилися в РФ, що не мають абсолютно ніякої підтримки населення. Та й мітинг в десяток бабусь і мітингом з натяжкою назвеш .... А ось проукраїнські сили дедалі консолідують насамперед молодь і їх кількість з кожним роком тільки зростає.
Так вийшло і цього разу. Патріоти провели альтернативний захід, з плакатами, патріотичними піснями, виконанням гімну, що на тлі похмурого мракобісся шанувальників "Русского мира", виглядало значно яскравіше ....
Тож, залишаючись зі своїми переконаннями, не проспівавши з патріотами Гімн України, присутні учасники мітингу пішли геть.
Ось вам і результат.
Херсон був, є і буде тільки Українським містом. Слава Україні!скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Додати коментар